FELICJAN ANDRZEJCZAK - JOLKA JOLKA

Wsparcie Fundacji Why Not dla Felicjana Andrzejczaka – nagranie klipu „Jolka, Jolka pamiętasz”

Produkcja teledysku do kultowego utworu „Jolka, Jolka pamiętasz” połączona z zapowiedzią Jubileuszowego koncertu Felicjana Andrzejczaka z zespołem i kwartetem smyczkowym, który zostanie zarejestrowany na płycie cd/dvd. Wiosną 2022r wydana zostanie płyta live z tego koncertu.

Felicjan Andrzejczak - to jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce. Wykonawca niezapomnianych przebojów takich jak JOLKA, JOLKA PAMIĘTASZ, CZAS OŁOWIU czy NOC KOMETY, które goszczą w sercach Polaków od pokoleń, a utwór „Jolka, Jolka pamiętasz” - stał się hymnem pokoleń.

Dlatego też postanowiliśmy nagrać teledysk do tego utworu. Przez kilkadziesiąt lat - oficjalnego teledysku nie było, a ten nagrany w Poznaniu w latach 80-tych odszedł w zapomnienie.

Premiera teledysku - listopad/grudzień 2021 - jednocześnie będzie to zapowiedź wyjątkowego koncertu z zespołem i kwartetem smyczkowym (10 muzyków na scenie), który ma być niejakim podsumowaniem 40 lat działalności artystycznej Felicjana i hołdem dla tych którzy z nim współpracowali, komponowali i pisali teksty.

Koncert będzie miał specjalną oprawę i aranżację, zostaną przygotowane wizualizacje wspomnieniowe, jak także aranżacje do utworów.

Koncert zostanie zarejestrowany - w maju 2022r – ukaże się płyta dvd/cd live.

Zorganizowanie wydarzenia wsparła Fundacja Why Not. Dlaczego?

Wielu z nas wychowało się na muzyce Felicjana Andrzejczaka i Budki Suflera. Był rok 1982 – 1983…

Chcieliśmy, żeby ten utwór przetrwał dla potomnych nie tylko na YouTube ale także na trwalszym nośniku jakim jest płyta.

Dlatego warto posłuchać i zobaczyć:

Oto co powiedział i czuł w trakcie nagrania nasz wspaniały artysta Felicjan Andrzejczak:

Wczoraj w przepięknym miejscu @Studio Arya w Studzienkach - otoczonym lasem spędziliśmy pracowicie na planie do teledysku. Atmosfera była cudowna - radość, uśmiech, dobro i wzruszenie - tak było. Cała ekipa spisała się na medal - Bardzo dziękuję.

To ostatni dzień zdjęć - nie zapomnę tego do końca życia. Bardzo żałuję, że nie mogliście być z nami na żywo i poczuć te emocje i wzruszenie. Mam nadzieję, że poczujecie to - gdy zobaczycie teledysk. Teraz pozostaje poczekać - Premiera teledysku "Jolka, Jolka pamiętasz" 14 grudnia 2021 r

Nie spodziewałam się, że po 70-tce  doczekam się takiego wsparcia, nie liczyłem na to, że mogę jeszcze marzyć A tutaj..... coraz bliżej celu z ogromnym Waszym wsparciem

Wsparcie projektu: Fundacja why not Bogusław Brzęk

Dla naszej Fundacji Why Not to był honor uczestniczyć w takim projekcie!!!